Nechte si doplatit přestávky ve službě

Pokud jste v práci nepřetržitě připraveni plnit pracovní úkoly, na pracovišti nebo v jeho blízkosti v pohotovostním režimu, možná vám dluží na výplatě až 15 hodin měsíčně. To je skoro měsíc v roce. Uplatněte s námi nárok na své peníze!

Získejte i více než 100 000 Kč. Proplatí vám přestávky až za tři roky služby zpětně, a to i ve vaší bývalé práci.

O co jde:
během služby jste nepřetržitě připraveni plnit pracovní úkoly v “pohotovostním” režimu čas strávený na pracovišti nebo v jeho blízkosti se vám ale počítá jako přestávka odpracujete tak každý den až o 2 hodiny více, než máte ve výplatě jste přitom v právu, peníze za tento čas vám náleží soudy potvrdily, že je tu možnost si nechat tento odpracovaný čas doplatit.

Komu jsme pomohli:
pan Miroslav, 61 let – Pracoval jako operační důstojník u Policie ČR. Měl směny v délce 12 a 24 hodin. Úspěšně jsme vymohli jeho nárok na doplacení přestávek. Za tři roky činila doplacená částka přes 200 000 Kč, včetně úroků z prodlení.

Tyto webové stránky byly vytvořeny toliko za účelem poskytnutí informací ohledně vašich potenciálních nároků. Jejich užitím berete na vědomí a souhlasíte s tím, že informace uvedené na těchto webových stránkách jsou obecného charakteru a byly převzaty z veřejně dostupných zdrojů a mohou být průběžně měněny a aktualizovány. Informace uvedené na těchto webových stránkách nelze považovat za ucelenou právní radu a vyčerpávající rozbor a neměly by být takto užívány. Přečtěte si celé upozornění.